HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: N/A
ast: N/D

en: Finished
ast: Completáu
