HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Save
az: Saxla

en: Upload
az: Yükləmə

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Points
az: Xallar

en: Always
az: Hər zaman

en: Never
az: Heç vaxt

en: N/A
az: Yox

en: Source
az: Mənbə

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin
