HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Points
bg: Точки

en: Never
bg: Никога

en: Filter
bg: Филтър

en: Source
bg: Източник

en: Finished
bg: Приключен

en: Started
bg: Начало
