HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
