HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Never
eo: Neniam

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Finished
eo: Finita
