HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Filter
fil: Salain

en: Finished
fil: Tapos na
