HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું
