HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Changes
is: Breytingar

en: Save
is: Vista

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Filter
is: Sía

en: N/A
is: Á ekki við

en: Finished
is: Lokið

en: Authors
is: Höfundar
