HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: N/A
ku: نییە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Finished
ku: ته‌واوبوو
