HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Finished
mn: Дууссан
