HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: License
mr: परवाना

en: Changes
mr: बदल

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Filter
mr: गाळणी
