HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Save
ms: Simpan

en: Upload
ms: Muat naik

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Filter
ms: Tapis

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Finished
ms: Selesai
