HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Never
nn: Aldri

en: Filter
nn: Filtrer

en: Finished
nn: Ferdig
