HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: License
pl: Licencja

en: Changes
pl: Zmiany

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Points
pl: Punkty

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Filter
pl: Filtr

en: N/A
pl: niedostępne

en: Source
pl: Źródło

en: Parameters
pl: Parametry

en: Finished
pl: Ukończono

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Instances
pl: Instancje

en: You have specified an invalid directory.
pl: Podano nieprawidłowy katalog.

en: Upgrade
pl: Uaktualnij
