HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Source
ps: سرچينه
