HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Never
sl: Nikoli

en: N/A
sl: N/D

en: Finished
sl: Končano
