HTML 5 Package (3.1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Finished
sr: Завршено
