HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Finished
hy: Ավարտված է
