HTML 5 Package (3.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
