Hacked! (8.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Check manually
cy: Gwirio gyda llaw

en: Current
cy: Cyfredol

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Themes
cy: Themâu

en: Drupal core
cy: Craidd Drupal
