Hacked! (8.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Settings
ru: Настройки

en: Modules
ru: Модули

en: Check manually
ru: Проверить вручную

en: Current
ru: Текущий

en: Original
ru: Оригинал

en: Deleted
ru: Удалено

en: Changed
ru: Изменение

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
ru: Неизвестный тип файла (%path) статус: %stat

en: Drupal core
ru: Ядро Drupal

en: Unchecked
ru: Невыбранный

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ru: Не удается извлечь %file: недопустимый архив.

en: Building report
ru: Создание отчёта

en: Finished processing: @name
ru: Обработка завершена: @name

en: Uninstalled modules
ru: Удалённые модули

en: Uninstalled themes
ru: Удалённые темы
