Hacked! (8.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Modules
sq: Modulët

en: Check manually
sq: Kontrollo vetë tani

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Themes
sq: Temat

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sq: I pamundur ekstraktimi i %file, arkivë jo valide.
