Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Modules
ast: Preseos

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: Deleted
ast: Desaniciáu
