Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
