Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Development
hi: उद्विकास

en: Version
hi: संस्करण

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Check manually
hi: मैन्युअल रूप से जांचें

en: Current
hi: मौजूदा

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल
