Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
