Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
