Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Current
ne: ताजा

en: Original
ne: असली

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल
