Hacked! (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Version
ur: ورژن

en: File
ur: فائل

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Modules
ur: موڈیولز
