Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Development
bg: Разработка

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Modules
bg: Модули

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Original
bg: Оригинал

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Themes
bg: Теми

en: Drupal core
bg: Drupal ядро
