Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Modules
ca: Mòduls

en: Check manually
ca: Comprova manualment

en: Current
ca: Actual

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Changed
ca: Canviat

en: Themes
ca: Temes

en: Done.
ca: Fet.

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ca: No es pot extreure %file, no és un fitxer comprimit vàlid.

en: Uninstalled modules
ca: Mòduls desinstal·lats

en: Uninstalled themes
ca: Temes desinstal·lats
