Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Modules
gl: Módulos

en: Check manually
gl: Comprobar manualmente

en: Current
gl: Actual

en: Original
gl: Orixinal

en: Deleted
gl: Borrado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Themes
gl: Temas

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
gl: No se puido extraer %file. Non é un arquivo válido.
