Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Development
hr: Razvoj

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Modules
hr: Moduli

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Current
hr: Trenutno

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Themes
hr: Predlošci

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hr: Nije bilo moguće raspakirati %file, nije valjana arhiva.
