Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Modules
my: Module များ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
