Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Development
oc: Desvolopament

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Modules
oc: Moduls

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Current
oc: Actual

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Changed
oc: Modificat

en: Themes
oc: Tèmas

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
oc: Se pòt pas extreure %file, es pas un fichièr compressat valid.
