Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Version
pt: Versão

en: File
pt: Arquivo

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Modules
pt: Módulos

en: Check manually
pt: Verificar manualmente

en: Current
pt: Atual

en: Deleted
pt: Apagado

en: Changed
pt: Alterado

en: Themes
pt: Temas

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
pt: Tipo de arquivo desconhecido(%path) estat: %stat

en: Drupal core
pt: Core do Drupal

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pt: Não foi possível extrair %file, não é um arquivo válido.

en: Uninstalled modules
pt: Módulos desinstalados

en: Uninstalled themes
pt: Temas desinstalados
