Hacked! (8.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Development
sv: Utveckling

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Modules
sv: Moduler

en: Check manually
sv: Kontrollera manuellt

en: Current
sv: Nuvarande

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Changed
sv: Ändrad

en: Themes
sv: Teman

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
sv: Okänd filtyp(%path) stat: %stat

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sv: Kan inte packa upp %file, inte ett giltig arkiv.

en: Uninstalled modules
sv: Avinstallerade moduler

en: Uninstalled themes
sv: Avinstallerade teman
