Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Current
eu: Unekoa

en: Original
eu: Originala

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Themes
eu: Temak

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa
