Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Settings
uk: Налаштування

en: Modules
uk: Модулі

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Current
uk: Поточна

en: Original
uk: Оригінал

en: Deleted
uk: Видалено

en: Changed
uk: Змінено

en: Themes
uk: Теми

en: Done.
uk: Завершено.

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Unchecked
uk: Непозначено

en: Permission Denied
uk: Відмовлено у доступі

en: Uninstalled modules
uk: Видалені модулі

en: Uninstalled themes
uk: Видалені теми
