Hacked! (8.x-2.0-beta7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Settings
af: Verstellings

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Themes
af: Temas

en: Drupal core
af: Drupal kern
