Hacked! (8.x-2.0-beta7) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Settings
be: Налады

en: Modules
be: Модулі

en: Check manually
be: Праверыць уручную

en: Current
be: Бягучы

en: Deleted
be: Выдалена

en: Themes
be: Тэмы

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Uninstalled modules
be: Выдаленыя модулі

en: Uninstalled themes
be: Выдаленыя тэмы
