Hacked! (8.x-2.0-beta7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Settings
et: Seaded

en: Modules
et: Moodulid

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Current
et: Praegune

en: Original
et: Originaal

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Themes
et: Teemad

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Uninstalled modules
et: Eemaldatud moodulid

en: Uninstalled themes
et: Eemaldatud kujundusmallid
