Hacked! (8.x-2.0-beta7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Deleted
hy: Ջնջված է
