Hacked! (8.x-2.0-beta7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Settings
is: Stillingar

en: Modules
is: Einingar

en: Check manually
is: Athuga handvirkt

en: Current
is: Núverandi

en: Original
is: Upprunalegt
