Hacked! (8.x-2.0-beta8) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང
