Hacked! (8.x-2.0-beta8) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Modules
th: โมดูล

en: Check manually
th: ตรวจสอบอีกครั้ง

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Done.
th: เสร็จแล้ว
