Hacked! (8.x-2.0-beta8) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Modules
tr: Modüller

en: Check manually
tr: Elle kontrol edin

en: Current
tr: Şu anki

en: Original
tr: Orjinal

en: Deleted
tr: Silindi

en: Changed
tr: Değişti

en: Themes
tr: Temalar

en: Drupal core
tr: Drupal çekirdeği

en: Uninstalled modules
tr: Kaldırılan modüller

en: Uninstalled themes
tr: Kaldırılan temalar
