Hacked! (8.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Current
fa: جاری

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Drupal core
fa: هسته دروپال
