Hypermedia Application Language (HAL) (1.0.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Serializes entities using Hypertext Application Language.
et: Serialiseerib olemeid kasutades Hypertext Application Language´i.

en: Domain of the relation
et: Relatsiooni domeen

en: HAL settings
et: HAL sätted
