HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Published
am: የታተመ
